محل تبلیغات شما

سه سال و نیم هم گذشت. زمان های زیادی رو گذروندیم و مثل همیشه توام با سربالایی و سرپایین بود.

زمان زیادی برای کار کردن میگذارم. از خوابم میزنم صبح زود بعد از نماز تا آخر شب ها .

عماد هم که دیگه الان خیلی عالی حرف های بزرگونه دیگه میزنه و اصلا شبیه بچه های کوچیک نیست حرفاش. هنوز ق رو گ میگه که خیلی دوست دارم. هنوزم با یه دست بلندش میکنم . این یعنی اون کوچیکه و من هم زیاد پیر نشدم. هر چند که احساس میکنم دارم بهش میرسم . حس خوبی نیست برام که سنم میره بالا ولی بزرگ شدن عماد رو که میبینم جون میگیرم و حس میکنم عمرم طلف نمیشه. 

امیدارم که موانع برطرف بشه و عماد دارای خواهر یا برادر جدید بشه !

یک تبلت براش خریدم که شد ! یک گوشی سامسونگ نوت 4 که گوشی قبلی خودم بود و گوشی خوب و گران هم بود بهش دادم که متاسفانه به اسرار پسرخاله اش امیر علی که هی بهش گفته بزن بش (از حسادت) اونم زد شد !

یاد گرفته بود که همه چیز رو تو گوگل سرچ میکرد و به خواسته هاش میرسید. خیلی جالب بود. مثلا میگفت بازی ماشین پراید سفید که شاسی باشه ! جالب که بازیش میومد و دانلود هم میکرد و بازی هم میکرد !

خواسته های خوراکی هم دیگه بهش میگفت مثلا بستنی سبزی. این نوع بستنی رو خیلی دوست داشت. بستنی فالوده ای سبز لیمویی

کارتن های زیادی میدید چه زمان تبلت چه گوشی و چه با فلش. یکی از کارتن های مورد علاقه اش کارت دلاکوروز (اسم شخصیتش) که موضوع آهنگ و گیتار بود . تغریبا 6 ماه قبل بیشتر هم شاید که شعرش رو به مکزیکی میخوند و ادای گیتار رو در میاورد یا با گیتاری که براش خریده بودم میزد و میخواند : گلبی زنکو نگرونه (gelabi zanako negarana)

هنوز پستونک مامانش میده و هنوزم مامانش علاقه داره که پمپرز داشته باشه در حالی که خودش اصلا دوست نداره و برعکس بسیار گیر میده که بره دستشویی .

ماشین 2008 رو تغریبا 4 ماه قبل فروختم و یه خونه 110 متری خیلی خوشگل و خوش ساخت تو خیابان خراسان کوچه رستگار خریدم. 110 متر.

الان که دارم مینویسم مامانش خوابیده و عماد پیش من تو اتاق دیگه است و داره شعر میخونه و بازی میکنه.

دیگه برم برای خواب که این بچه هم بخوابه.

اقا عماد بزرگ شده و ما پیر تر و به مرگ نزدیک تر

قلمبه سلمبه صحبت کردن عماد

اربعین کربلا رفتیم

هم ,رو ,های ,عماد ,خیلی ,بهش ,و بازی ,هم میکرد ,میکرد و ,خیلی دوست ,و عماد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Lana Del Rey